Kontroler-Jakosci

KONTROLER JAKOŚCI

Umowa o pracę
Wola Gutowska, Jedlińsk

Kogo szukamy

Wiesz jak czytać rysunki techniczne? Umiesz posługiwać się narzędziami do pomiarów? Jesteś osobą dokładną i precyzyjną?

Dołącz do nas i rozwiń swoją karierę jako Kontroler Jakości! W zamian otrzymasz stabilne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów pozapłacowych oraz będziesz pracować w zgranym i doświadczonym zespole.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Kontrola produkowanych części na wszystkich etapach produkcji
  • Podejmowanie czynności w procedurze rozpatrywania reklamacji
  • Prowadzenie dokumentacji kontroli wyrobów
  • Zgłaszanie niezgodności oraz współpraca międzywydziałowa

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (1/2/3)
BENEFITY

Co u nas zyskasz?

contract hr STABILNE ZATRUDNIENIE Umowa o pracę oraz korzystne warunki pracy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze
growth ROZWÓJ I SZKOLENIA Podnoszenie kwalifikacji dzięki profesjonalnym szkoleniom i wsparciu pracowników
growth PREMIE Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, premia regulaminowa + roczna premia frekwencyjna
idea NOWOCZESNOŚĆ Nowoczesne zaplecze technologiczne i praca na najnowocześniejszym parku maszynowym
stopwatch DODATKI PIENIĘŻNE Za pracę w nadgodzinach oraz za pracę w godzinach nocnych
payment-method DOFINANSOWANIE Do nauki języków, firmowe imprezy i prezenty, parking
heart-rate BENEFITY POZAPŁACOWE Ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
teamwork ZGRANY ZESPÓŁ Doświadczony zespół, stałe wsparcie pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Monika-kariera

Monika Kowalska
Dział Rekrutacji

m.kowalska@radmot.pl
790 404 068