project manager 1

Project Manager

Umowa o pracę
Wola Gutowska, Jedlińsk

Kogo szukamy

Potrafisz zarządzać projektami? Umiesz nawiązywać relację z klientem? Jesteś osobą otwartą i odpowiedzialną?

Dołącz do nas i rozwiń swoją karierę jako Project Manager! W zamian otrzymasz stabilne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów pozapłacowych oraz będziesz pracować w zgranym i doświadczonym zespole.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zarządzanie projektami i wdrożeniami zleceń pozyskanych od klientów przez Dział Handlowy
  • Przygotowywanie harmonogramów projektów i wdrożeń oraz zapewnienie ich terminowego wykonania
  • Koordynowanie pracy zespołów odpowiedzialnych za wdrożenie (produkcja, technologia, kontrola jakości, zakupy)
  • Monitorowanie postępu prac oraz bieżące raportowanie postępów klientom i kierownictwu firmy
  • Rozwiązywanie problemów i reagowanie na zmiany w projekcie
  • Zapewnienie wysokiej jakości wdrożeń i zgodności z wymaganiami klientów oraz standardami firmy

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i wdrożeniami w branży technicznej
  • Preferowanie doświadczenia w zakresie obróbki metali CNC
  • Znajomość czytania rysunku technicznego
  • Wysokie kompetencje interpersonalne niezbędne do sprawnego przeprowadzenia projektu, umiejętność pracy zespołowej i koordynacji działań
  • Dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy
BENEFITY

Co u nas zyskasz?

contract hr STABILNE ZATRUDNIENIE Umowa o pracę oraz korzystne warunki pracy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze
growth ROZWÓJ I SZKOLENIA Podnoszenie kwalifikacji dzięki profesjonalnym szkoleniom i wsparciu pracowników
growth PREMIE Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
idea NOWOCZESNOŚĆ Nowoczesne zaplecze technologiczne i praca przy najnowocześniejszym parku maszynowym
stopwatch PRACA Z ZARZĄDEM Ścisła współpraca bezpośrednio z Zarządem i kierownictwem firmy
payment-method DOFINANSOWANIE Do nauki języków, firmowe imprezy i prezenty, parking
heart-rate BENEFITY POZAPŁACOWE Ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
teamwork ZGRANY ZESPÓŁ Doświadczony zespół, stałe wsparcie pracowników, rodzinna atmosfera

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Agnieszka Sagan
Dział Rekrutacji

a.sagan@radmot.com
790 404 095